O zmrzlině

 Banner 

Kvalita a tradice

BOHEMILK, a. s., Mlékárna Opočno je tradičním českým výrobcem kvalitních zmrzlinových směsí již od roku 1960. K jejich výrobě se používá nejkvalitnější kravské mléko z České republiky. Dlouholetá zkušenost s výrobou tohoto speciálního výrobku zaručuje stálost kvality. Neustálý vývoj a sledování trendů vede ke zdokonalování receptur. Všechny výrobky společnosti splňují platnou legislativu. Cukrář tak dostane pro svoji výrobu kvalitní surovinu a zákazník jemnou chuť konzumované zmrzliny. Zmrzlinové směsi jsou určeny pro přípravu točených i kopečkových (škrábaných) zmrzlin.

Naše motto: " Kvalitní výrobek + poctivý prodej = spokojený zákazník. "

Všechny naše zmrzlinové směsi neobsahují lepek, proto si na našich zmrzlinách mohou pochutnat i lidé trpící celiakií. V nabídce také máme bezlepkový kournoutek.

Gluten free

Značky a ocenění

Jsme držiteli certifikátů IFS a BRC, které jsou garantem kvality výrobků. Dále, jako český výrobce, vlastníme označení CZ 507 ES, národní značku kvality KLASA a garanci původu kvality ČESKÝ VÝROBEK. Logem POUŽÍVÁME PŘÍRODNÍ BARVIVA mlékárna deklaruje,že zmrzlinové směsi jsou jen na přírodní bázi barviv.

 

IFS a BRC   

 

  Český výrobek      Klasa